Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

23 czerwca br. w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Kościelcu odbyło się oficjalne zakończenie roku przedszkolnego. Był to dzień szczególny albowiem był to czas pożegnania z przedszkolem. Zakończył się pierwszy etap edukacji. Wkrótce przedszkolaki będą uczniami, będą mieć nowe panie.
Starszaki przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, a ich pożegnali młodsi koledzy i koleżanki życząc im sukcesów w szkole. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pan Dyrektor oraz wychowawczyni starszaków dziękowali dzieciom za przedstawienie i życzył sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowali za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Mama jednego ze starszaków w imieniu wszystkich rodziców złożyła podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.

Drogie Dzieci! będziemy za Wami bardzo tęsknić, odwiedzajcie przedszkole, my zawsze będziemy na was czekać z otwartymi ramionami. Życzymy wielu wspaniałych przyjaciół w szkole i satysfakcji z nauki.
Relacja 2017-06-26, 17:20 | autor: Marta Drożdż
Przedszkolowo.pl logo