DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W piątek 24 listopada przedszkolaki z Gminnego Przedszkola Publicznego w Kościelcu obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy.
Wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie. Na początku poznały historię pluszowego misia oraz każdy mógł zaprezentować własnego przyjaciela swoim kolegom z przedszkola.
Dla dzieci w tym dniu przygotowano również wiele innych atrakcji, takich jak: quizy, zgadywanki, konkurs "Wyjadanie miodku". Ponad to każde z dziecko mogło spróbować misiowego przysmaku - miodu. Przedszkolaki obejrzały również bajkę animowaną "Kubuś Puchatek", a na koniec wszyscy bawili się przy piosence "Pokochaj Pluszowego Misia".
Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.
Relacja 2017-11-30, 08:30 | autor: Marta Drożdż