,,Kochani, dziś okazja rzadka, Mamy Dzień Babci oraz Dziadka…”

W dniach 22 i 23 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu Babcie i Dziadkowie obchodzili swoje święto.
Licznie przybyłych na uroczystość gości powitał Pan Dyrektor Arkadiusz Ryszczuk, składając zarazem serdeczne życzenia zdrowia, radości pomyślności na co dzień, a przede wszystkimi pociechy ze wspaniałych wnuków.
Dzieci zaprezentowały swoim babciom i dziadkom najlepiej jak potrafiły widowisko artystyczne: tańce, inscenizacje, wiersze przeplatane piosenkami. Wszystkie babcie i dziadkowie z dumą obserwowali występy przedszkolaków, nie kryjąc przy tym wzruszenia i radości ze swoich ukochanych wnucząt. Na zakończenie wszystkie wnuki najgłośniej jak tylko mogły odśpiewały dla swoich dziadków "Sto lat" po czym zaprosiły swoich gości do sal gdzie wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i prezenty. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku dla miłych gości w postaci tortu przygotowanego przez jedną z mam panią Weronikę Wójcik .
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
Relacja 2018-01-27, 16:07 | autor: Marta Drożdż