WIZYTA PANI POLICJANTKI

17 maja 2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z st. sierż. Beatą Witos z częstochowskiej komendy. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Sami mieli także okazję popisać się posiadaną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Okazało się, że dzieci doskonale wiedzą dlaczego trzeba jeździć w fotelikach, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, dlaczego tak ważne jest noszenie odblasków. Świetnie poradziły sobie w quizie wiedzy o ruchu drogowym.
Duże zainteresowanie wśród dzieci zrobiła maskotka śląskiej policji - "Sznupek", z którym wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia.
Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły Pani Policjantce podziękowanie.
Relacja 2018-06-03, 15:31 | autor: Marta Drożdż