Dzień Dziecka - wycieczka przedszkolaków na lotnisko

Z okazji Dnia Dziecka 5 czerwca 2018 r. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola Publicznego z Kościelca udały się na wycieczkę, na lotnisko w Rudnikach. Wyprawa rozpoczęła się od zwiedzania hangaru z samolotami. Pracownicy lotniska zapoznali przedszkolaków z tajnikami oraz sztuką lotnictwa. Dzieci mogły dotknąć i usiąść w statku powietrznym. Po długim zwiedzaniu lotniska, niesamowitych przeżyciach i zabawie na placu zabaw najmłodsi zjedli obiad na świeżym powietrzu, a po obiedzie czekała na nich słodka niespodzianka - lody.
Po powrocie do przedszkola wszystkie dzieci otrzymały prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dziewczynki otrzymały lalki, a chłopcy samochody.
Emocji było wiele. Przeżycia zostaną w nas na zawsze. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej wycieczki i zakup upominków dla dzieci.
Relacja 2018-06-18, 18:09 | autor: Marta Drożdż