Dzień Rodziny oraz Jubileusz 30-lecia Gminnego Przedszkola Publicznego w Kościelcu

10 czerwca 2018 r. odbył się Festyn z okazji "Dnia Rodziny" wraz z Jubileuszem 30-lecia Gminnego Przedszkola Publicznego w Kościelcu. Organizatorami byli dyrektor, pracownicy placówki i Rada Rodziców przedszkola.
Dyrektor Pan Arkadiusz Ryszczuk powitał serdecznie zaproszonych gości: Wójta Gminy Rędziny Pana Pawła Militowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców, dyrektorów, emerytowanych, nauczycieli i pracowników przedszkola, rodziców oraz dzieci. Po przemowie przedstawiającej historię powstania przedszkola i nasze codzienne życie, odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci. Rodzice i goście byli zachwyceni występem małych artystów. Nagrodzili występy dzieci gromkimi brawami. Po części artystycznej Dyrektor zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy i miłego wypoczynku.
W trakcie festynu czekało wiele bezpłatnych atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże dla dzieci, animacje.
Były również pyszne kiełbaski z grilla, kawiarenka z ciastem oraz napojami zimnymi i gorącymi.
Podczas festynu można było nabyć cegiełki - wsparcie dla przedszkola, z których dochód przeznaczony został na fundusz Rady Rodziców.
Impreza przebiegała w rodzinnej atmosferze przy pięknej pogodzie.
Dyrektor, nauczycielki i pracownicy przedszkola dziękują wszystkim osobom za wspaniałą zabawę i pomoc w organizacji festynu.
Relacja 2018-06-18, 18:14 | autor: Marta Drożdż