Publikacje nauczycieli

• Drodzy Rodzice z okazji Dnia Dziecka w Samorządowym Przedszkolu w Izbicy organizowany jest wyjazd do Magicznych Ogrodów. Wyjazd odbędzie się w dniu 5 czerwca, a my już dziś życzymy wspaniałych i niezapomnianych przeżyć dla naszych pociech.

2018-05-21, 06:08 Edyta Wilgocka-Pawlak

2018-05-21, 06:04 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 18 maja do naszego przedszkola przybyły 4 studentki z UAM w Poznaniu z wydziału Nauk Społecznych Instytutu Psychologii by z nami realizować projekt Aktywnego Małego Uniwersytetu Latającego - AMUL-. Projekt ten, którego znakiem rozpoznawczym są kapelusze na głowach uczestników i prowadzących to swoistego rodzaju warsztaty naukowo psychologiczne. Wszyscy świetnie

2018-05-21, 00:16 Arleta Gorzelana
  • 17 maja nasze przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się z bardzo bliska hologramom i poznać tajniki ich powstawania. Samodzielnie składały specjalne konstrukcje w kształcie piramidy i już po chwili mogły zachwycać się własnymi hologramami, które pojawiły się na tabletach.

2018-05-20, 23:55 Aneta Grądzik-Zielka
  • w piątek 11 maja byliśmy ostatni dzień w "starych" murach naszego przedszkola. Jak wiemy w listopadzie 2017 r. rozpoczęła się rozbudowa naszego przedszkole . Przedszkole zyska ok. 128 m2. bardzo się cieszymy, że zyskamy dużo miejsca, a tymczasem nie jest łatwo. Brak codziennego wyjścia na przedszkolny ogród daje się zauważyć. Jesteśmy "niewybiegani",

2018-05-20, 23:51 Arleta Gorzelana
  • Daria, Lena i Łucja: dziewczynki z najstarszej grupy -Kolorowe Motylki - reprezentowały nasze Przedszkole podczas Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 18. Dzięki posiadanej wiedzy, zdolnościom plastycznym i umiejętności doskonałej współpracy zdobyły I miejsce! Serdecznie gratulujemy!

2018-05-20, 23:51 Aneta Grądzik-Zielka
  • Dnia 18 maja nasze przedszkole zaprezentowało się w Klubie Sportowym „Olimpia" w Lewinie Brzeskim, gdzie był organizowany już X Memoriał im. Mieczysława Kawiaka.

2018-05-20, 23:45 Katarzyna Puzio
  • Na majowej łące zagościli mali badacze z grupy Kolorowe Motylki. Wyposażeni w lupy i dziecięcą ciekawość świata zaglądali pod niemal każdy listek i kamyk, chcąc poznać tajemnice przyrody.

2018-05-20, 23:44 Aneta Grądzik-Zielka
  • Kolorowe Motylki uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego Disney English w Szkole Języków Obcych PROFILINGUA. Dzieci były zachwycone formą zajęć, świetnie się bawiły i utrwaliły posiadaną wiedzę.

2018-05-20, 23:31 Aneta Grądzik-Zielka
  • W maju BAJKOLUDKI odwiedziły Ogród Japoński. Wiosna to czas, którym wygląda on zjawiskowo!!

2018-05-20, 23:27 Aleksandra Topczyłko
Wyświetl